O společnosti

TEKON CZ, s. r. o., je ryze česká firma. Vývojem, výrobou a prodejem enzymatických přípravků se zabývá od roku 1993. Největší důraz klademe na kvalitu produktů. Veškeré suroviny splňují nejen požadavky českých norem, ale jsou schváleny EU. Výhodou přípravků je možnost širokého využití: maso a mléko zpracujícím průmysl, školy a školky, jídelny, nemocnice, obecní úřady, ale také domácnosti.

Naše výrobky dělíme produkty pro velkospotřebitele:

řada TREPSAN

Klasik

Profi

Forte

jsou určeny pro použití v profesionálních odvětvích potravinářského průmyslu. Přípravek OILEX byl speciálně vyvinut pro automobilový a strojní průmysl. Jeho složení podporuje čištění a odmašťování ploch, motorů atd.

Řada pro malospotřebitele obsahuje výrobky: ŽUMPEX, START ŽUMPEX a ČOVex. Tyto produkty odstraňují nejen zápach septiků a žump, ale uvolňují odpadní systémy, rozpouští kal i tvrdé usazeniny a tím se prodlužuje jejich vývoz. . V letošním roce jsme uvedli na trh také novinku CHATex, která je určena pro zazimování rekreačních objektů.

Společnost TEKON CZ, s. r. o. dále vyrábí a dodává specializovaná zařízení pro automobilový průmysl a zabývá se realizacemi čistých prostorů v široké oblasti výrobních odvětví....Více informací naleznete na stránkách www.tekon.cz v sekci automobilový průmysl a realizace čistého prostoru:-)

Kontakt

Provozovatelem obchodu je společnost TEKON CZ, s. r. o.

Aktivity společnosti TEKON CZ,
- vlastní internetový obchody: tekshop.cz

- výroba a prodej enzymatických přípravků
- speciální zakázky pro automobilový průmysl
www.tekon.cz


Obchodní data společnosti TEKON CZ, s. r. o.

TEKON CZ, s .r. o.
Šenovská 1638
Petřvald u Karviné 735 41
tel: +420 608 826 611
proenzym@seznam.cz
IČ: 25871552
DIČ: CZ25871552